Popis DatingAdvisor.cz


Naše mise

My ve společnosti DatingAdvisor vidíme sami sebe jako nezávislé a objektivní výzkumné pracovníky v oblasti stránek pro nezadané, párovacích webů a seznamovacích aplikací, a taktéž kontrolujeme reputaci poskytovatelů, náklady a pravděpodobnost úspěšnosti. Doufáme, že poskytneme našim uživatelům v České republice neustálý přehled o tom, které weby jsou pro jejich individuální potřeby nejvhodnější. Pro tento účel jsme provedli srovnání, která umožňují podrobně porovnat dvě stránky zároveň.

Kromě přehledu trhu bychom rádi poskytli našim čtenářům praktické tipy, jak zvýšit osobní šance na úspěch v on-line randění. Tyto tipy jsou založeny na našich vlastních zkušenostech, ale také na množství připomínek našich uživatelů.


Na co se zaměřujeme?

Hodnocení seznamovacích míst

Jedním z hlavních bodů naší práce je pravidelné hodnocení úspěchů. Za pomoci komplexních testů s různými uživatelskými profily neustále testujeme nové weby. Zkušební protokol je vytvořen pouze tehdy, pokud jsou výsledky konkrétní.

Tipy pro online randění

Zejména proto, že se on-line seznamování zpočátku dělá anonymně, existuje mnoho pastí, do kterých nováčci pravidelně padají. Díky dlouholetým zkušenostem chceme dát našim uživatelům tipy, jak se dostat k seznamkám a aplikacím nejrychleji a vyhnout se přitom zklamání.

Studie a zákulisní informace

Abychom lépe porozuměli regionálním a mezinárodním trendům, pravidelně provádíme studie trhu. Za tímto účelem se obvykle zaměřujeme na hlavní téma, jako je online seznamování pomocí mobilních zařízení.


V číslech

5
13
33

Náš tým

Redakční tým

Tým se skládá ze stálých a nezávislých redaktorů a novinářů, kteří mají vášeň pro internet a online seznamování. Mnoho redaktorů má profesionální minulost v on-line seznamování  a jsou v této oblasti kovaní. Vědí velmi dobře, jakým směrem vítr vane a na co se zaměřit. Jsme hrdí na náš tým a těšíme se na spolupráci s nimi každý den. Nejdůležitější pro nás je však množství lidí, kteří nám říkají o svých zkušenostech s online seznamováním. Dobrých i špatných.

Iniciátoři

  • Artur: Je v kontaktu s poskytovateli online seznamovacích stránek a navrhuje změny a inovace.
  • Philipp: Pečuje o vnitřní operace a organizaci.
  • Florian: Zajišťuje, že web funguje dobře a stará se o servery a technologie.

Kdykoli jsem tázán, která seznamka je nejlepší, vždy odpovídám, že nic takového neexistuje. Záleží na vašich individuálních požadavcích. Flirt, láska, dobrodružství, věk, region atd.

David
Vedoucí redakčního týmu


Hodnocení a provize

Naším cílem a motivací bylo vždy zájemcům o on-line seznamování poskytnout kvalitní službu. DatingAdvisor zveřejňuje všechny zprávy a zkušenosti zcela zdarma.

Nicméně nechceme skrývat skutečnost, že dostáváme provize z některých on-line seznamovacích stránek. Ty však nemají žádný vliv na hodnocení. Snažíme se s poskytovateli vyjednávat stejně férové dohody. Nemusí tak pro nás být důležité, kdo je vítězem testu. Provize pomáhají zajistit provoz webových stránek, ale především poskytují platby redaktorům a novinářům.

Nicméně obecně doporučujeme pouze seznamovací stránky, které mohou uživatelé nejprve vyzkoušet zdarma, aby zjistili, zda seznamka vyhovuje jejich cílům. Dating Advisor působí jako poradce, který ukazuje na počáteční směr a varuje před možnými nástrahami. Provizi obdržíme pouze tehdy, když se uživatel na webu cítil pohodlně a rozhodne se, že za přístup na něj zaplatí. Proto vyhodnocujeme seznamovací stránky speciálně pro různé cílové skupiny a také poskytujeme regionální doporučení - v závislosti na tom, kolik uživatelů má zprostředkovatel seznamek ve městě nebo regionu. Protože pouze pokud je uživatel spokojen, zůstane na místě pro seznamování po nějakou dobu a bude se s lidmi spojovat.