Jak mi může aplikace pro seznámení pomoci najít partnera v ČR?

Ještě před pár lety bylo randění v České republice celkem oříšek. Především pro ty, kteří nejsou moc sebejistí, se stává z randění minové pole a časově nesmírně náročná aktivita. Musíte najít správný bar, oslovit nespočet žen a zvát je na drinky v naději, že by z toho mohlo být příště něco vážnějšího. Úroveň odmítnutí byla (přirozeně) poměrně vysoká a nebylo možné říct, zda by některý z protějšků mohl být ten pravý. Naštěstí aplikace pro seznámení učinily celý proces značně jednodušším.

Na stránkách pro seznámení máte jedním kliknutím přístup k stovkám až tisícům uživatelů. Všichni jsou tu ze stejného důvodu jako vy - najít partnera nebo milence a nemuset se bát toho, že stráví v barech hledáním toho pravého věky. Ještě lepší je, že existují i vysoce specializované aplikace, které jsou navrženy pro komunity lidí určitého věku nebo které mají určité koníčky nebo které dokonce poslouchají stejný druh hudby - s takovým množstvím možností prostě nikdy nebylo snadnější najít někoho, kdo je pro vás naprosto ideální.

Upozornění
Zatímco seznamovací aplikace nabízejí celý svět možností, je důležité, abyste si během jejich užívání zachovali selský rozum. Mnoho českých seznamek nejsou vždy to, co se zdají být a některé méně renomované příklady dokonce používají falešné profily k hromadění čísel. To není tak špatné jako ty, které lákají uživatele na své stránky: tyto ženy budou agresivně flirtovat se svobodnými muži a budou se je pokoušet odvést do placeného kamerového chatu, kde budou vyzváni, aby zaplatili a mohli dál komunikovat! Buďte rozumní a neskočte do žádné pasti. Dobré pravidlo? Pokud se to zdá být příliš dobré na to aby to byla pravda, pravděpodobně to pravda nebude!

Toto jsou nejlepší stránky pro Seznamovací aplikace 2021Naše doporučení pro Seznamovací aplikace


Každá aplikace pro seznámení bude mít prostor, ve kterém byste o sobě měli něco říct. Je to jedna z klíčových částí vašeho profilu a je to něco, co opravdu vyžaduje trochu myšlení a úsilí, protože potenciální partneři si to přečtou a rozhodnou se, zda vás budou na základě tohoto popisu kontaktovat nebo odpovídat na vaše zprávy. Zkuste napsat něco, co vás specifikuje - zda jste vtipní nebo jinak zajímaví - nepište celý svůj životný příběh a pro vaše dobro nepište, že se zoufale snažíte najít někoho na sex. Poté, co jste se popsali, si svůj text znovu zkontrolujte na chyby v pravopisu a gramatické chyby - studie ukazují, že nic neodradí lidi více, než špatná úroveň psaného jazyka!

Zasílání zpráv někomu, kdo se vám líbí

Lidé na seznamovacích aplikacích jsou otráveni a unaveni zprávami typu "ahoj", které poukazují na úplný nedostatek úsilí a zájmu, natož originálnost. Když píšete tuto první zprávu někomu, kdo vás zajímá, ujistěte se, že se ukážete jako vtipný, okouzlující a zajímavý člověk, kterým ve skutečnosti jste. Ukažte, že jste se podívali na jejich profil (pokud jste odvážní, můžete dokonce navrhnout rande založené na zálibách toho druhého). Především je třeba reagovat - nikdo nechce čekat hodiny nebo dny na odpověď!

Doporučené seznamky pro Seznamovací aplikace

 


94/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


90/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


80/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


75/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


55/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 


Seznamovací aplikace Chaos na internetu. Nabídka zabije!

17000
1330000
99+