Jak dosáhnout úspěchu užíváním seriózních senamek v ČR?

Takže jste se rozhodli, že rychlý a zuřivý svět Tinder seznamování není pro vás a jste připraveni se pustit do něčeho trochu vážnějšího. Dobrá práce - právě jste udělali velký krok k dosažení úrovně štěstí, které půjde nad rámec čehokoliv, co byste mohli najít prostřednictvím Facebooku nebo neustálým přejížděním doleva a doprava, aniž byste našli to, po čem toužíte.

Vážnější seznamky však vyžadují trochu více uvažování, jemnějšího přístupu a budete muset být trochu trpělivější a vytrvalejší než na Tinderu. Podívejme se na některé klíčové rozdíly mezi styly různých seznamek a na některé způsoby, jak zajistit, abyste nalezli vhodné kandidáty na roli "lásky vašeho života".

Upozornění
Co je třeba brát na vědomí... V Česku existuje spousta seznamek a bohužel, ne všechny jsou stejně dobré nebo důvěryhodné jako ostatní. Některé seznamky dokonce používají "boty" - falešné profily navržené s jedinečným záměrem najít ty, kteří hledají lásku a jejich tvrdě vydělané peníze. Podívejte se na nerealistické standardy krásy v profilových fotografiích, neúplných profilech a nadčasových zprávách. Pamatujte - pokud je to příliš dokonalé, aby to byla pravda, je to ono.

Toto jsou nejlepší stránky pro Tinder 2021Naše doporučení pro Tinder


Jak dát dohromady perfektní profil na seznamce

Jedním z hlavních klíčů k nalezení úspěchu na serióznější seznamce je sestavení skvělého profilu, který by měl zapůsobit na potenciální partnery. Váš profil by měl ukázat vše, co vás činí jedinečnými a vzrušujícími, a je důležité, abyste byli co nejvěrnější, a zároveň zvýraznili všechny své plusové body.

Ujistěte se, že vyplníte co nejvíce informací na svém profilu. Poloprázdné profily jsou prokazatelně špatná cesta; lidé se automaticky ptají, co asi tajíte, když musejí prohlížet sérii prázdných informačních boxů! Mluvte o svých zálibách a zájmech, cílech a ambicích a řekněte, co v potenciálním partnerovi hledáte.

Pokud jde o výběr obrázku, vyberte ty, kde vypadáte šťastněji než abyste se pokoušeli vypadat svůdně. Vyberte slušnou fotografii obličeje, a poté celé vaší postavy (a udělejte si laskavost: použijte nedávné fotografie, nikoliv ty, na kterých vám bylo 19 let!), a také jeden nebo dva obrázky, na kterých děláte něco, co máte rádi. Fotografie z dovolené jsou skvělé, stejně jako ty, které ukáží, jak si užíváte své oblíbené zábavy. Vyhýbejte se skupinovým fotografiím, stejně jako fotografiím s ex-partnerem.

 

Ta nejdůležitější první zpráva

Jakmile budete mít sestavený dohromady skvělý profil, jste připraveni spojit se s dalšími svobodnými na webu! Nezapomeňte - tato místa nejsou jako Tinder, nezačínejte tedy tím, že spolu hupsnete do postele. Začněte tím, že najdete profil někoho, kdo vypadá zajímavě, a nejdříve se představte, než začnete konverzovat o něčem, co jste viděli na jeho profilu. Zaujali vás fotografie, kde se protějšek věnuje nějaké zajímavé činnosti či koníčku? Zmiňte se, že to vypadá zajímavě, a že by vás nadchlo dozvědět se o tom něco víc. Lidé rádi mluví o svých vášních, takže je to skvělý způsob, jak začít. Buďte uctiví a milí, dbejte na to, aby zprávy byly krátké a roztomilé (nikdo nechce číst váš příběh o životě jako první vzkaz!)  a udržujte konverzaci zábavnou, otevřenou a veselou. Postupujte podle těchto pokynů a měli byste být schopni si domlouvat rande během krátké doby.

 

Vaše první rande bez Tinderu

Takže jste si poslali několik zpráv s někým, koho máte na vaší seznamce rádi - je čas jít na své první bezTinderové rande.

Můžete probrat podrobnosti vašeho rande prostřednictvím zpráv. Každopádně doporučujeme, aby první rande zůstalo relativně lehké a bez tlaků. Neformální setkání s jídlem je vždy dobré - dává vám příležitost posedět společně a dozvědět se o tom druhém něco více (něco, co chatování opravdu neumožňuje) a schůzka na veřejnosti je skvělý způsob, jak zajistit, že se nebude nikdo cítit pod nátlakem, což vám umožní skutečně být sami sebou. Ujistěte se, že jste zdvořilí, upřímní a uctiví.

Jakmile je po prvním rande, můžete se pokusit co nejdříve navrhnout druhé kolo. Pokud druhá osoba nemá zájem se znovu setkat, nebuďte zklamaní - je vždy lepší být upřímný a neriskovat další zbytečná setkání, která by stejně nikam nevedla. Kromě toho je tu dalších  tisíce profilů a vaše nová láska je někde tam!

Doporučené seznamky pro Tinder

 


94/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


90/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


80/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


75/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


55/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 


Tinder Chaos na internetu. Nabídka zabije!

33000
650000
99+